לדעת שהכל אפשרי

סיפור על מוטיבציה

השגת חוסן מנטלי

לשחק בשביל לנצח

עלות הספר: 99 ש"ח כולל משלוח עד הבית

בשעה של משחק מתגלה אופיו של אדם, יותר מאשר במשך שנה של שיחה (אפלטון).
אולי שכחנו את זה אבל כולנו נולדנו כדי לנצח. מה שאנחנו עושים כדי להשיג את המטרות שלנו מגדיר אותנו כשחקנים שמשחקים כדי לנצח, לא משנה מהו המשחק שאותו אנחנו משחקים. הקנייה והטמעה של ערכים הן היסוד לכל ספורטאי ומצליחן. זוהי הדרך להגיע לפסגה. לא רק בספורט, אלא גם בחיים עצמם: בעסקים, בלימודים, בפרויקטים חשובים.
גם אם לא נוח או קשה – שמעון אמסלם חיבר את כל מה שלמד ואסף בדרך, ויצא לבסס את התיאוריה שלו בעזרתם של מצליחנים נוספים. הוא פגש את פיני גרשון, רמי לוי, דוד פתאל, רוי ניסני וירדנה עובדיה, כדי ללמוד מהם אילו כישורים נדרשו להם כדי להגיע להצלחה. אחרי שצבר ניסיון עשיר בכדורסל במקצוע שמחייב משמעת גבוהה ביותר, תוך שמירה והקפדה על ערכים ברורים, הוא חיבר את כלל התובנות לספר זה, לצד סיפורי הצלחה מרתקים וחשובים.
זה ספר שמתאים לכל אחד ששואל את עצמו, מה אני צריך כדי לנצח. סיפור על מוטיבציה, רעב, חוסן מנטלי, והבנה שהכל אפשרי. שמעון אמסלם, קרוב לשני עשורים שחקן ליגת העל בכדורסל, קפטן הפועל תל אביב ונבחרת ישראל. איש משפחה, איש עסקים ואיש חברה, מנסה לפשט את הדרך שעבר בקריירה לקידום תחום ההתפתחות האישית. היום הוא מרצה מבוקש במגזר העסקי ובכוחות הביטחון, משתתף בפרויקט "באים לפריפריה", מרצה בכל רחבי הארץ בנושא "לנצח, ולהישאר בנאדם". הלוואי שהספר יהווה את פריצת הדרך שאתם מחפשים.

לרכישה

ממליצים

זכויות התמונות שמורות לויקיפדיה ©

אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם לתשלום ומשלוח