הרצאות לחברות

הרצאות לארגונים ובתי ספר
מנהיגות
November 11, 2016
הרצאות לחברות
הצבת מטרות ויעדים בחברות וארגונים
November 26, 2016

כשלים בחברות


S כיום רב החברות בשוק העולמי בכלל, ובישראל בפרט, חוות קשיים רבים, ונאלצות להתמודד עם משברים כדי להשיג מטרות ויעדים. לא מעט פעמים חברות חייבות להתאים את עצמן למצב בשוק, כדי להשיג יתרון תחרותי ולא להיעלם.
על מנת לעמוד בקצב השינויים האדיר בעולם, כל חברה חייבת ליצור מענה מיוחד לצורך באמצעות העובדים, לדעת לצאת ממשבר ומכישלון, והכי חשוב - איך להנהיג את השינוי הבא.

איך להצליח בחברות


חברות רבות הצליחו פלאים בעולם, אך נעלמו עם הזמן עקב חוסר היכולת שלהן להסתגל לשינויים. בהרצאה המרתקת נדון בכוח להתמודדות עם כשלון, נציג דוגמאות ופתרונות מדהימים להצלחה בחיים.
כוחה של קבוצה הוא אדיר, הוא יכול להשיג לנו משהו שלעולם היחיד לא יוכל להשיג. כמובן שאיננו מנצלים את כוחה של הקבוצה בחברות ובארגונים השונים בצורה מספקת.

לאחר מספר שיחות עם מנהלי חברות, וניסיון חיים עשיר, שמעון אמסלם דן בהרצאתו על ההתמודדות עם הקשיים שעוברות חברות, כיצד הן חיות בעולם המסוכן והבלתי צפוי. בהרצאה העובדים השונים מקבלים ערך רב, טיפים לתפקוד טוב יותר, ערכים והמלצות לחיים, וכמובן העשרה רבה שתתרום להצלחה בתפקיד.

מקורות ההשראה הם רבים - אך לא תמיד אנו מקבלים את הכלים כמנהלים וכעובדים, לקדם את המטרות שלנו ולמשוך את כוחות ההשראה הללו ממקומות שונים. המטרה היא ברורה - לנצל את כוחה של הקבוצה ולמנף את החברה שלנו להישגים בלתי נתפסים.

אנחנו משוכנעים כי יש ביכולתה של ההרצאה להעניק לכם ערך מוסף רב, כמובן הנאה, ריגוש וקבלת השראה מהתכנים והסיפורים המרתקים שיוצגו. הכלים הממשיים לחיים, שיסייעו למנהלים ולעובדים, ולצוותים השונים, לקדם את המטרות החשובות ביותר.
הדרך למינוף החברה להישגים משמעותיים, פורצי דרך וכאלו שיעצבו את שוק המחר.

Designed by Freepik